
В Києві поняття "комендантська година" існує лише для звичайних громадян. Чиновники та бізнесмени ж продовжують вести звичний спосіб життя і розважатися у ресторанних закладах, які працюють у нічний час. Відео нічних розваг українських можновладців у столиці попри комендантську годину зафіксували журналісти "Української правди".
Так, група медійників біля столичних ресторанів у центрі міста о 23:45 помітила купу припаркованих елітних авто. Їхні власники явно не збиралися встигнути додому до початку комендантської години, деякі відвідувачі в цей час юрмилися під "зачиненими" дверима, намагаючись через телефонний дзвінок потрапити усередину. Деякі в цей час саме тільки вивантажувалися із авто біля ресторану, щоб провести там вечір. Були й законослухняні відвідувачі, які полишали заклад до початку комендантської години.
Серед візитерів ресторану і порушників комендантської години помітили директора департаменту культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, київського забудовника Артура Мхітаряна та заступника генерального прокурора Ігоря Мустецу.
"Як виявилося, заклади не просто працюють уночі, а їх навіть відвідують забудовники, правоохоронці та київські чиновники, які мають стежити за дотриманням комендантської години", — йдеться у матеріалі.
На момент публікації матеріалу фігуранти розслідування — Олександр Никоряк, Артур Мхітарян та Ігор Мустеца — офіційно не коментували публікацію журналістів.
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...