Компанія спонсорує вбивства українських дітей: Українці пікетують "Ашан", той відмовився йти з Росії

У Україні пікетують мережу супермаркетів "Ашан". Серія акцій пройшла 29 березня у Львові: вони зібралися біля трьох супермаркетів мережі з плакатами та дитячими іграшками. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

У руках городяни тримали плакати, заплямовані червоною фарбою – , вона символізувала кров українців. На плакатах написи – "Ашан ігнорує вбивства". Також учасники пікету облили червоним кетчупом дитячі іграшки, щоб нагадати керівництву компанії про вбивство українських дітей окупантами.

Ашан відмовився йти з російського ринку, незважаючи на війну, яку влаштувала Росія. "Сидіти на 2 стільцях під час війни і робити бізнес на крові – є не морально. "Ашан" не контролює, куди він віддає свої податки, сплачуючи їх щороку понад 150 мільйонів доларів у скарбницю Росії", – каже активістка.

Французька корпорація Auchan налічує близько 30 тис. співробітників, 231 магазинів та електронну комерцію на території країни-агресора.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав до бойкоту низки французьких торгових мереж – за те, що вони продовжують працювати в Росії, незважаючи на розв'язану нею війну проти України. Йдеться про мережі Leroy Merlin, Decathlon, а також Auchan та її іспанську "дочку" Alcampo.

Буде багато сонця і мало опадів: Синоптики розповіли, коли чекати потепління в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 21:23

Синоптики прогнозують в Україні суттєве потепління. Очікується, що на території країни буде багато сонця і мало опадів. Про це повідомили синоптик Станіслав Щедрін, а також тематичний портал Ventusky. Зокрема, стійкі теплі повітряні маси надійдуть наді...

"Для використання протягом найближчих двох років": Блогеру з Росії, який публікує фото могил вагнерівців, запропонували місце на цвинтарі "зі знижкою"

неділя, 5 лютий 2023, 21:00

Російський блогер Віталій Вотановський стежить за могилами "вагнерівців" та публікує їх фото. Тому йому запропонували придбати місце на цвинтарі "зі знижкою". Блогер заявив, що не збирається вмирати, але його все ж таки почали вмовляти. Про це повідомл...