Компанія спонсорує вбивства українських дітей: Українці пікетують "Ашан", той відмовився йти з Росії

У Україні пікетують мережу супермаркетів "Ашан". Серія акцій пройшла 29 березня у Львові: вони зібралися біля трьох супермаркетів мережі з плакатами та дитячими іграшками. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

У руках городяни тримали плакати, заплямовані червоною фарбою – , вона символізувала кров українців. На плакатах написи – "Ашан ігнорує вбивства". Також учасники пікету облили червоним кетчупом дитячі іграшки, щоб нагадати керівництву компанії про вбивство українських дітей окупантами.

Ашан відмовився йти з російського ринку, незважаючи на війну, яку влаштувала Росія. "Сидіти на 2 стільцях під час війни і робити бізнес на крові – є не морально. "Ашан" не контролює, куди він віддає свої податки, сплачуючи їх щороку понад 150 мільйонів доларів у скарбницю Росії", – каже активістка.

Французька корпорація Auchan налічує близько 30 тис. співробітників, 231 магазинів та електронну комерцію на території країни-агресора.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав до бойкоту низки французьких торгових мереж – за те, що вони продовжують працювати в Росії, незважаючи на розв'язану нею війну проти України. Йдеться про мережі Leroy Merlin, Decathlon, а також Auchan та її іспанську "дочку" Alcampo.

Підвищення неминуче? Стало відомо, як зростуть платіжки за світло з новим тарифом на електроенергію

неділя, 28 травень 2023, 11:30

В Україні, ймовірно, вже з 1 червня буде новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він буде єдиним для всіх, без диференціації за обсягами споживання. Експерти вже порахували, як зміняться платіжки за світло з новим тарифом. Про це написа...

На Балі гола туристка увірвалася на виставу в храмі, щоб виразити "протест", і поплатилася (відео)

неділя, 28 травень 2023, 10:47

Гола німецька туристка потрапила під арешт після того, як увірвалася на сцену храму на Балі під час священнодійства. На відео події звернуло увагу видання Daily Mail, передають Патріоти України. 28-річній Дар'ї Тушинські відмовили у купівлі квитка на і...