"Кому потрібен твій лайно-альбом?": Ані Лорак вирішила "поділитися почуттями", але щось пішло не так

Опальна співачка Ані Лорак поділилася з шанувальниками новим фото і підписала його рядками зі своєї нової пісні, але вони не оцінили порив знаменитості і послали її, передають Патріоти України.

Так, Лорак постала на новому фото в студії звукозапису. На ній були футболка, штани і шапка. Помітно, що зірка скористалася фотошопом.

"Адже ти ж знаєш, все пройде. Пройде наскрізь мене суцільна лінія. А серце знову оживе. А серце сильне - сталева лілія", - підписала знімок Кароліна.

Користувачі емрежі написали їй в коментарях, що не чекають виходу її нової пісні, та й сама вона - небажаний артист.

Реакція мережі на пост Лорак

  • "Ні, не чекаємо. Або як там у вас кажуть: "Більше ніколи""
  • "А на передову слабо приїхати?"
  • "Батьківщину зовсім забула?"
  • "Кому потрібен твій лайно-альбом? Що саме буде через пісні донесено? Любов до рідної землі, патріотизм, жертовність, любов до людей? Сумніваюся! Чергове виття про "ти мене кинув, я тебе любила". Примітивна, російська, масова, прости господи, культура"

Позиція Ані Лорак щодо війни в Україні

Довгий час співачка мовчала про війну в рідній Україні і продовжувала працювати в РФ. Після Нового року вона викотила пост, де розповіла, що чула звуки вибухів у Києві, спілкуючись з братом телефоном.

Після цього вона анонсувала благодійний концерт, на якому збирала гроші людям, які втратили свої будинки. Їхню національність вона не вказала.

Можуть обмежитися адмінштрафом: У МВС розповіли про покарання ухилянтам, які втекли від війни за кордон

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

У питанні покарання для тих військовозобов'язаних, хто виїхав незаконно з України під час війни, треба керуватися правилом «золотої середини». Водночас держава має виробити загальний підхід до цієї проблеми. Таку думку в інтерв'ю УП висловив глава МВС ...

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...