Кому щеплення не допоможе: Вчені з'ясували, хто з вакцинованих може померти від коронавірусу

Дослідники з Національного інституту охорони Здоров'я Італії з'ясували, що середній вік людей, які померли від коронавірусу після вакцинації, становить 85 років. Також у померлих було ще як мінімум п'ять супутніх хронічних захворювань, пише Reuters, передають Патріоти України,

"Середній вік померлих серед невакцинованих склав 78 років при чотирьох супутніх захворюваннях", - йдеться в дослідженні.

Експерти проаналізовано 671 випадок смерті невакцинованих людей і 171 летальний результат повністю вакцинованих в період з 1 лютого по 5 жовтня 2021 року.

Виявилося, що за протягом цього часу в Італії померли 38 тисяч осіб. І 33,6 тисячі з них не отримали жодної дози вакцини від коронавірусу, 2 130 отримали одну дозу щеплення або заразилися незабаром після вакцинації, коли антитіла ще не встигли виробитися, а 1440 були вакциновані повністю. Виходячи з цього, вчені стверджують, що найбільше ризикують померти від COVID-19 вакциновані люди похилого віку з хронічними захворюваннями.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...