Кому у 2021 році не можна ризикувати: Астролог назвала дати народження

Російський астролог Василина Володіна склала гороскоп на 2021 та попередила, що протягом року ризик протипоказаний людям, які народилися з 1986 до 1989 року включно. Людям, народженим у цей період, загрожують великі грошові проблеми, публікує прогноз експерта slovofraza.com, передають Патріоти України.

Володіна додала, що деяким людям наступного року світять великі зміни. "...Всі, хто народився наприкінці січня, на початку лютого, наприкінці квітня та на початку травня, наприкінці липня та на початку серпня, наприкінці жовтня та початку листопада, можуть очікувати на великі життєві зміни", – поділилася астролог.

Раніше Василина Володіна повідомила, що є найголовніша порада на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку потрібно намагатися хапатися за будь-які можливості. Астролог підкреслила, що у прийдешньому році не можна втрачати шанс, який дозволить поліпшити життя.

"Проблема, яка всіх за*бала": Футболістка збірної Росії відверто висловилася про Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 0:41

Футболістка "Еспаньола" та збірної Росії Надія Карпова різко відреагувала на виступ президента Росії Володимира Путіна. Під час мітингу-концерту на Червоній площі на честь анексії українських територій ватажок Кремля пограв із публікою, змусивши її кри...

"Прощай, немытая Россия": Пугачова вирішила продати свій знаменитий замок під Москвою - ЗМІ

субота, 1 жовтень 2022, 23:29

Алла Пугачова після новини про те, що поїхала з Росії до Ізраїлю, вирішила продати свій знаменитий замок у селі Грязь, що під Москвою. Така інформація з'явилася у російських ЗМІ, передають Патріоти України. Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє ...