Кому у 2021 році не можна ризикувати: Астролог назвала дати народження

Російський астролог Василина Володіна склала гороскоп на 2021 та попередила, що протягом року ризик протипоказаний людям, які народилися з 1986 до 1989 року включно. Людям, народженим у цей період, загрожують великі грошові проблеми, публікує прогноз експерта slovofraza.com, передають Патріоти України.

Володіна додала, що деяким людям наступного року світять великі зміни. "...Всі, хто народився наприкінці січня, на початку лютого, наприкінці квітня та на початку травня, наприкінці липня та на початку серпня, наприкінці жовтня та початку листопада, можуть очікувати на великі життєві зміни", – поділилася астролог.

Раніше Василина Володіна повідомила, що є найголовніша порада на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку потрібно намагатися хапатися за будь-які можливості. Астролог підкреслила, що у прийдешньому році не можна втрачати шанс, який дозволить поліпшити життя.

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...