
Повідомлено про підозру начальнику складу на Донеччині за розкрадання військового майна на понад 1 млн грн, передають Патріоти України.
Як повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, підозрюваний упродовж лютого-грудня на території Донеччини та Дніпропетровщини налагодив незаконний збут військового майна.
"Привласнивши обмундирування - взуття, одяг, шоломи, бронежилети, а також 15 тисяч пачок цигарок, він вивіз вказане майно з території тилового пункту управління військової частини з метою подальшого незаконного збуту. Таким чином державі завдано збитків на понад мільйон гривень", - йдеться у повідомленні.
Начальнику продовольчого складу повідомлено про підозру за фактом привласнення військового майна із зловживанням службовим становищем, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 410 КК України). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...