
Під шумок війни у Києві активізувалися мародери-забудовники. За словами депутатки Київської міської ради Ксенії Семенової, вони взялися руйнувати культурну спадщину. Про це Семенова написала на своїй сторінці у Facebook й показала зруйновану будівлю 1902 року на Подолі. Це поліцейська дільниця Плоского участка, передають Патріоти України.
Будівля розташована в Центральному історичному ареалі, в межах пам’ятки місцевого значення "Історичний ландшафт київських гір та долини р. Дніпро". Погодження Департаменту охорони культурної спадщини КМДА та Мінкульту у забудовника відсутні.
"Це не місце влучання ракети і не результат роботи рашистської ДРГ. Це, так би мовити "дружній вогонь". Під шумок війни у Києві активізувалися мародери. Деякі забудовники вирішили, що вже їм нічого не загрожує, і взялися руйнувати культурну спадщину".


В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...