
Від 17 липня військовозобов’язаним не можна буде виїхати за кордон без військового квитка. За відсутності цього документа прикордонники відмовлять у виїзді. Про це повідомила Держприкордонслужба, передають Патріоти України.
"Від 17 липня наявність військово-облікового документа піл час перетину кордону стосуватиметься всіх чоловіків у віці від 18 до 60 років", – йдеться в повідомленні.
Прикордонники нагадали, що, згідно з законом України № 3633-IX, до 16 липня громадяни мають стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані.
"Починаючи від 00:00 17 липня під час перетину державного кордону України на виїзд прикордонники перевірятимуть в усіх громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років військово-облікові документи", – наголосила Держприкордонслужба. У разі відсутності таких документів у перетині державного кордону на виїзд з України буде відмовлено.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...