Комусь і корова дорожче дружини: Росіянин вдягнув скотину у "міхові ліфчики" (відео)

У Росії в Оймяконі, найхолоднішому населеному пункті на Землі, живе Микола Атласов. Йому 70 років, і у нього в господарстві п'ять корів. Щоб корівкам було комфортно виходити на водопій взимку, він зробив для кожної хутряні бюстгальтери. Ними він захищає вим'я корів від обмороження, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

«Я охотник. У моей семьи есть пять коров. Зимой они живут в сарае, но каждый день мы выводим их на улицу, чтобы они попили воды. Выходят они, даже когда температура на улице -60 °C», — розповів Атласов.

Коров'ячі бюстгальтери зшиті з тканини і заячих шкурок або шматків старих мутонових пальто. Зазвичай для цих цілей найзручніше використовувати капюшони. На тілі вони кріпляться трьома ременями: два проходять поперек тіла, ще один - під хвостом. Такий бюстгальтер захищає ніжну шкіру вимені від обмороження, а також, за словами місцевих жителів, допомагає зберегти молоко.

У США людині вживили серце свині: Медики уточнили, до чого це призвело

неділя, 24 вересень 2023, 17:44

У США хірурги вдруге в історії медицини пересадили людині серце генно-модифікованої свині. Минулого разу пацієнт, який отримав такий донорський орган, не вижив. Він прожив з трансплантатом два місяці, передають Патріоти України. Деталі операції, яку п...

Погребували навіть торкатися: Українські фігуристи відмовилися вітати з перемогою росіян, які виступають за Грузію (відео)

неділя, 24 вересень 2023, 17:00

Українські фігуристи відмовилися вітати росіян, які змагаються під грузинським прапором, на церемонії нагородження, передають Патріоти України. На етапі юніорського Гран-прі у Будапешті грузинська пара Анастасія Метелкіна – Лука Берулава здобула перемо...