Комусь і корова дорожче дружини: Росіянин вдягнув скотину у "міхові ліфчики" (відео)

У Росії в Оймяконі, найхолоднішому населеному пункті на Землі, живе Микола Атласов. Йому 70 років, і у нього в господарстві п'ять корів. Щоб корівкам було комфортно виходити на водопій взимку, він зробив для кожної хутряні бюстгальтери. Ними він захищає вим'я корів від обмороження, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

«Я охотник. У моей семьи есть пять коров. Зимой они живут в сарае, но каждый день мы выводим их на улицу, чтобы они попили воды. Выходят они, даже когда температура на улице -60 °C», — розповів Атласов.

Коров'ячі бюстгальтери зшиті з тканини і заячих шкурок або шматків старих мутонових пальто. Зазвичай для цих цілей найзручніше використовувати капюшони. На тілі вони кріпляться трьома ременями: два проходять поперек тіла, ще один - під хвостом. Такий бюстгальтер захищає ніжну шкіру вимені від обмороження, а також, за словами місцевих жителів, допомагає зберегти молоко.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...