Комусь може здатися милим! Названо найпотворнішого собаку у світі 2024 року - ось який він має вигляд (фото)

Багаторічний призер каліфорнійського конкурсу "Найпотворніший собака світу" нарешті отримав свою корону. Про це пише UPI, передають Патріоти України.

Цього року перемогу здобув Вайлд Танг, 8-річний пекінес з Норт-Бенду, штат Орегон, який до цього тричі посідав друге місце у щорічному конкурсі.

Згідно з його біографією, Вайлд Танг перехворів на чуму – вірусне захворювання, яке вражає дихальну систему тварин, а також може пригнічувати імунну систему.

"Він вижив, але не без незворотних ушкоджень. Його зуби так і не виросли, через що язик не засовується, а права передня лапа веслує 24 години на добу 7 днів на тиждень", - йдеться в його біографії, де зазначається, що, окрім проблем зі здоров'ям, він є щасливим, "glugly" (гламурним/потворним) цуценям. Він і його власниця Енн Льюїс забрали з собою 5000 доларів.Він і його власниця Енн Льюїс забрали з собою 5000 доларів.

Ярмарка Sonoma Marin Fairgrounds у Петалумі, штат Каліфорнія, проводить конкурс на найпотворнішого собаку в світі вже майже 50 років. "Ця всесвітньо відома подія святкує недосконалості, які роблять всіх собак особливими та унікальними", - йдеться у повідомленні на сайті.

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...

Вісім відомих людству планет, це далеко не все і не кінець: Науковці пояснили , де проходить межа Сонячної системи

субота, 20 липень 2024, 22:00

Деякі об'єкти, які розташовані дуже далеко від Сонця, побували поруч із нашою зіркою всього один раз за всю історію людства. Як пише Space, астрономи визначають розмір Сонячної системи обсягом простору, де вплив Сонця більший, ніж вплив інших близьких ...