Комусь загрожує дієта: Дебелий лабрадор застряг у дверному отворі й випадково виламав двері (фото)

Лабрадор на прізвисько Дракс з віком трохи погладшав, але в душі залишився все таким же сміливим щеням. Одного разу він намагався пройти через отвір для домашніх тварин, але застряг. У спробі звільнитися, улюбленець виламав двері. Тепер на бідолаху чекає дієта, передають Патріоти України.

Господиня песика опублікувала фото в Facebook, і вони відразу завоювали любов користувачів. Тепер вгодований милаха - нова зірка соціальної мережі.

Дракс живе в австралійському Квінсленді. Пару років назад лабрадора знайшли біля супермаркету, де він лежав, згорнувшись калачиком. Худого і недоглянутого песика посадили в машину й привезли додому. Тепер песик щасливий і залюблений - іноді навіть занадто залюблений.

Одного разу, погравши у дворі з іншими собаками, Дракс спробував потрапити в будинок через спеціальний отвір для собак. Подивившись як це роблять його чотирилапі друзі, лабрадор теж вирішив прослизнути. Правда, песик не розрахував, що віконце замале для його товстих бочків.

Коли господарі повернулися додому, то виявили, що їх улюбленець ходить по коридору з половиною дверної панелі на шиї. Після побаченого власники вирішили посадити пухляшіка на дієту і скоротити частування.

Нещасна у лікарні, попереду дорогі операції: На Черкащині мама учениці зламала хребет під час шкільних "відпрацювань" (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:17

У м. Сміла Черкаської області під час ремонту в навчальному закладі серйозно постраждала мама однієї зі школярок. Молода жінка в результаті падіння з драбини зламала хребет. Попереду дорогі операції та лікування, передають Патріоти України. Про НП у шк...

Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...