Коні бувають різні: Оля Полякова накинулась на противників її розкішного життя

Співачка впевнена, що не кожен із ненависників був би здатним витримати її робочий графік.

Оля Полякова. Фото: соцмережі.

Популярна співачка Оля Полякова, похвалилася розкішною фігурою в купальнику під час відпустки, але нарвалася на критику хейтерів. Хвилю обурення в Мережі викликав невинний пост співачки і відео, як її молодша дочка Аліса катається на гіроскутері, передають Патріоти України.

«В моем детстве, об этом были фильмы-фентези, а сегодня это реальность, какая реальность будет в их будущем?», — написала Полякова під відео.

Здавалося б, звичайне сімейне відео з відпустки, безтурботна дитина розважається. Але це викликало хвилю обурення і звинувачення у надмірній розкоші. «Зажралась», «Знаем, где взять бабло, чтобы люди не бомжовали. Одни жируют другие пиарятся!!! Ганьба», - пишуть хейтери. Оля не стала мовчати і жорстко відповіла на нападки, записавши відео.

«Я выложила видео – экранизацию будущего с гироскутером и моей Алиской. И, знаете, поражаюсь комментам. Люди пишут о том, что я зажралась и все такое. Ребята, чтобы жрать свой хлеб, я даю 250-260 концертов в год. Я работаю практически каждый день. Я не вылажу из машины и аэропортов, я не вижу детей, я работаю 24 часа в сутки. Я содержу огромнейший коллектив, я плачу огромные зарплаты, я плачу большие налоги. Чтобы зарабатывать свои деньги, я пашу как долбанная, гужевая лошадь. И вы бы в моем режиме не выдержали бы и месяца. Это абсолютно точно! Потому что если бы вы выдержали работать так, как я, то вы бы и жили как я. Понимаете? Прекратите считать чужие деньги, начинайте зарабатывать свои!», - емоційно відповіла Полякова.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...