Конкурентна перевага над невиразними особами: Науковці виявили, що успіх у соціумі напряму залежить від розвиненості людської міміки

Виявляється багата і доречна міміка запорука не лише суто акторської професії

Успіх у житті до певної міри залежить від вашої міміки. Нове наукове дослідження, опубліковане у журналі Nature, свідчить, що люди з виразною мімікою мають більше переваг.

Вчені з Університету Ноттінгем Трент (Велика Британія) довели, що люди з більш виразним обличчям більше подобаються іншим, вважаються більш приємними та екстравертними і навіть краще ведуть переговори.

Під час двох досліджень, в яких взяли участь понад 1300 учасників, науковці виявили, що деякі люди мають помітно експресивнішу міміку, ніж інші. Причому це є стійка індивідуальна риса, яка зберігається у різних ситуаціях, при спілкуванні з різними типами соціальних партнерів.

Дослідники кажуть, що виразність обличчя пов’язана з особистістю людини, причому більш приємні, екстравертні та невротичні особи демонструють більш жваві обличчя. Але виразність обличчя також перетворюється на конкретні соціальні переваги, що перевищують вплив особистості як такої.

Вчені провели експеримент із "переговорним завданням" і зафіксували, що більш експресивні люди з більшою ймовірністю отримають більшу частину винагороди, але лише за умови, що вони також будуть приємними у спілкуванні. Дослідники припускають, що для приємних людей динамічна міміка може служити інструментом налагодження взаєморозуміння та згладжування конфліктів.

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...