Концерт українського співака у Швейцарії двічі зірвали росіяни (відео)

Концерт українського співака Артема Пивоварова, який мав відбутися у швейцарському місті Цюрих, двічі зірвали росіяни, інформують Патріоти України.

Як розповів в Instagram музикант, російські пропагандисти поширили брехню, що він нібито прихильник ультраправої ідеології. Пивоваров намагався зробити все можливе, аби концерт все ж таки відбувся, утім, його довелося перенести на осінь. Співак обіцяє, що зробить усе необхідне, аби нарешті провести подію.

"Ми зробили все можливе для того, щоб концерт у Цюриху все ж таки відбувся. Однак місцева влада та поліція заборонили проводити концерт і на новій локації. Ми не скасовуємо концерт, а переносимо його. Ми підключили всі ресурси, посольство, пресу, юристів, збиратимемо всі необхідні документи для того, щоб концерт відбувся, але пізніше, в осінньому турі. Ми продовжуватимемо боротися за правду!" – зазначив музикант.

Музикант вирішив не їхати зі Швейцарії, не потішивши своїх прихильників. Тож мініконцерт все ж таки відбувся, щоправда, імпровізований. Пивоваров зібрав фанів та заспівав просто на вулиці біля озера.

"Дякуємо, що прийшли! Ми музиканти з України! Ми тут, тому що наш концерт сьогодні скасовано місцевою владою та поліцією. Мене назвали нацистом! Сподіваюся, ви розумієте ситуацію в нашій країні! Ми маємо благодійну місію в ім'я України! Є різниця між українськими воїнами та нацистами! Вони захищають нашу країну! А не загарбують чужу! Але ми продовжуємо боротися за свою свободу всіма можливими способами", - наголосив артист.


Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Недорогі та економні: Названо найкращі міські авто в Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:44

Популярний ресурс для автомобілістів avtosota.com назвав найкращі авто для їзди в містах України, передають Патріоти України. Hyundai i10Цей компактний автомобіль, ціна якого в Україні становить близько 12 тисяч доларів, вражає своїм 1-літровим двигуно...