
У Харкові сталася ДТП за участю поліцейських. Очевидці стверджують, що правоохоронці їхали на швидкості близько 120 км/год через перехрестя на червоне світло, використовуючи лише сині проблискові маячки без звукового сигналу. Відео після події опублікував Telegram-канал "ХС Харків", передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що копи нібито намагалися вирішити питання з грошима, а потім склали протокол на правоохоронця, який не був за кермом.

Зіткнення сталося між двома автомобілями. За словами автора відео, машина поліції рухалася на швидкості близько 120 км/год, а друге авто тільки рушило і перетинало перехрестя. Водночас стверджується, що використовувалися лише сині проблискові маячки без звукового сигналу.

"Вдарили та втекли з місця ДТП, повернулися лише через 10 хвилин. Вийшли з машини та просили вирішити на місці (намагалися дати гроші). Почувши відповідь, що потрібно складати протокол – зателефонували начальству. Склали на якогось лівого копа (не того, який був за кермом)", – йдеться у повідомленні.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...