
У Харкові сталася ДТП за участю поліцейських. Очевидці стверджують, що правоохоронці їхали на швидкості близько 120 км/год через перехрестя на червоне світло, використовуючи лише сині проблискові маячки без звукового сигналу. Відео після події опублікував Telegram-канал "ХС Харків", передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що копи нібито намагалися вирішити питання з грошима, а потім склали протокол на правоохоронця, який не був за кермом.

Зіткнення сталося між двома автомобілями. За словами автора відео, машина поліції рухалася на швидкості близько 120 км/год, а друге авто тільки рушило і перетинало перехрестя. Водночас стверджується, що використовувалися лише сині проблискові маячки без звукового сигналу.

"Вдарили та втекли з місця ДТП, повернулися лише через 10 хвилин. Вийшли з машини та просили вирішити на місці (намагалися дати гроші). Почувши відповідь, що потрібно складати протокол – зателефонували начальству. Склали на якогось лівого копа (не того, який був за кермом)", – йдеться у повідомленні.
В Україні триває мобілізація, і час від часу адвокати та військовозобов’язані повідомляють у соцмережах про випадки, коли під час перевірки документів додаток «Резерв+» не відкривається. Це, своєю чергою, може залежати зокрема і від якості покриття Мер...
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...