
У Харкові сталася ДТП за участю поліцейських. Очевидці стверджують, що правоохоронці їхали на швидкості близько 120 км/год через перехрестя на червоне світло, використовуючи лише сині проблискові маячки без звукового сигналу. Відео після події опублікував Telegram-канал "ХС Харків", передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що копи нібито намагалися вирішити питання з грошима, а потім склали протокол на правоохоронця, який не був за кермом.

Зіткнення сталося між двома автомобілями. За словами автора відео, машина поліції рухалася на швидкості близько 120 км/год, а друге авто тільки рушило і перетинало перехрестя. Водночас стверджується, що використовувалися лише сині проблискові маячки без звукового сигналу.

"Вдарили та втекли з місця ДТП, повернулися лише через 10 хвилин. Вийшли з машини та просили вирішити на місці (намагалися дати гроші). Почувши відповідь, що потрібно складати протокол – зателефонували начальству. Склали на якогось лівого копа (не того, який був за кермом)", – йдеться у повідомленні.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...