
У Харкові сталася ДТП за участю поліцейських. Очевидці стверджують, що правоохоронці їхали на швидкості близько 120 км/год через перехрестя на червоне світло, використовуючи лише сині проблискові маячки без звукового сигналу. Відео після події опублікував Telegram-канал "ХС Харків", передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що копи нібито намагалися вирішити питання з грошима, а потім склали протокол на правоохоронця, який не був за кермом.

Зіткнення сталося між двома автомобілями. За словами автора відео, машина поліції рухалася на швидкості близько 120 км/год, а друге авто тільки рушило і перетинало перехрестя. Водночас стверджується, що використовувалися лише сині проблискові маячки без звукового сигналу.

"Вдарили та втекли з місця ДТП, повернулися лише через 10 хвилин. Вийшли з машини та просили вирішити на місці (намагалися дати гроші). Почувши відповідь, що потрібно складати протокол – зателефонували начальству. Склали на якогось лівого копа (не того, який був за кермом)", – йдеться у повідомленні.
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...