Корабель New Shepard знов здійснив успішний суборбітальний туристичний політ

Багаторазовий американський корабель New Shepard компанії Blue Origin з шістьма туристами на борту здійснив успішний суборбітальний політ, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Blue Origin.

До складу екіпажу входили два запрошених компанією пасажира-старша дочка Алана Шепарда – Лаура Шепард Чарчлі і ведучий телешоу Good Morning America на каналі ABC Майкл Страхан, а також чотири платних туриста – філантроп Ділан Тейлор, інвестор Еван Дік, підприємець Лейн Бесс і його син Кемерон Бесс.

Подорож космічних туристів тривала близько 11 хвилин. Після вертикального розгону тривалістю 110 секунд від носія відокремився апарат, який продовжив за інерцією набирати висоту до приблизно 105 км, тобто трохи вище лінії Кармана.

Був не тільки відомим поетом: Помер Дмитро Павличко

неділя, 29 січень 2023, 20:42

На 94-му році життя помер відомий український поет, громадсько-політичний діяч, колишній нардеп і дипломат, Герой України Дмитро Павличко. Про це повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський у Facebook, передають Патр...

На Київщині електрогенератор убив відразу кількох людей

неділя, 29 січень 2023, 20:00

У селі Княжичі під Києвом 3 людини загинули від отруєння чадним газом в результаті неправильної експлуатації електрогенератора. Про це повідомив голова обласного управління поліції Андрій Нєбитов, передають Патріоти України. "У приватному будинку в Кня...