Коран, "Мухомор", годинниковий механізм і не тільки: Що знайшли вдома у казанського стрілка

Після стрілянини в казанській школі, де загинули вісім дітей і вчителька, у стрілка, 19-річного Ильназа Галявієва, були виявлені понад 400 патронів, ніж, а вдома у нього знайшли пляшку з настоянкою ліків "Мухомор", "Коран" та інші речі. Про це пише Telegram-канал Life shot, передають Патріоти України.

Правоохоронці знайшли у хлопця: напівавтоматичну рушницю "Хатсан", 445 патронів 12-го калібру, 29 гільз, ніж, 75 металевих гайок.
Крім того, слідчі провели обшук в його квартирі, де знайшли: п'ять упаковок селітри, пляшку з настоянкою ліків "Мухомор", одну упаковку силикагеля, алюмінієву пудру, ваги, годинниковий механізм, цвяхи, "Коран", деякі відеозаписи.

Постраждають Болгарія, Румунія і Туреччина: Експерти дали прогнози щодо радіоактивного ураження в разі аварії на ЗАЕС

вівторок, 9 серпень 2022, 10:25

Російські окупанти замінували та кілька разів обстрілювали Запорізьку АЕС в Енергодарі, яка є найбільшою в Європі. Якщо на станції станеться аварія, радіоактивне забруднення загрожує зокрема Болгарії, Румунії та Туреччині. Під загрозою також південь Ук...

Росія веде ядерний тероризм: У МОЗ розповіли, що робити в разі радіаційної аварії

вівторок, 9 серпень 2022, 8:28

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, як слід діяти в разі радіаційної аварії. У відомстві зазначили, що правила поведінки під час надзвичайної ситуації має знати кожен українець, оскільки РФ не дотримується жодних законів війни, передають...