​Корольов вважав, що шансів у Гагаріна повернутися було 50% або навіть менше, - дочка першого космонавта

Керівництво СРСР вимагало втримати першість, не рахуючись з можливими жертвами. Адже людське життя нічого не вартувала в "кращій країні світу"

Ризики першого космонавта Юрія Гагаріна загинути в космосі були не більше 50 відсотків. Такої точки зору дотримувався головний конструктор ракетно-космічної техніки Сергій Корольов, розповіла в програмі дочка льотчика Олена Гагаріна, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини.

«Сергій Павлович Корольов вважав, що шансів у Гагаріна повернутися було зовсім не 100 [відсотків], а 50 або менше», - сказала вона, зазначивши, що під час космічного польоту було багато ситуацій, коли космонавт міг померти.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...