Коронавірус чи ще якась інфекція? В Африці загадково загинули сотні слонів (фото)

Захисники природи кажуть, що вмирають тварини різного віку і різної статі.

В Ботсвані за загадкових обставин загинули понад 350 слонів, що вже встигли охарактеризувати як природоохоронну катастрофу. Як пише The Guardian, перші випадки смерті тварин сталися на початку травня, а до кінця місяця тут померло 169 слонів, передають Патріоти України.

Уже до середини минулого місяця число смертей зросло в два рази. За даними джерел видання, близько 70% загиблих слонів знайшли біля водойм.

Як говорить директор з охорони природи британської благодійної організації "Порятунок національного парку" Найл Макканн, такого масового вимирання слонів тут не було дуже давно.

Тим часом вчені назвали дві версії того, що сталося - невідомий патоген або отруєння. Також була озвучена версія про можливе зараження коронавірусом, але її вважають малоймовірною. Захисники природи кажуть, що вмирають тварини різного віку і різної статі. За прогнозами вчених, реальне число смертей, ймовірно, ще більше.

Хіти тижня. "Обліко морале": 5 вирізаних сцен кіно, які так і не побачили в СРСР

вівторок, 4 серпень 2020, 0:10

Кадри, які не потрапили на екрани... Вирізані кадри - часта практика в кіно. Деякі сцени так і залишаються "в столах" через політичні або етичні нюанси (втім, як і фотографії, які ніколи не публікували в СРСР). Іноді режисерам доводиться відмовлятися в...

5 годин кликав на допомогу: Чоловік дивом вижив, впавши в яму з мазутом (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 0:05

Правоохоронці кілька годин розшукували працівника котельні... Поліцейські врятували чоловіка, який впав у яму з мазутом і дивом вижив. Про це пише "Патрульна поліція Дніпропетровської області" на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. В...