Коронавірус дуже небезпечний і для малюків? Діти в Британії потрапляють у реанімацію з дивним небезпечним синдромом

Тести пацієнтів на SARS-CoV-2 мають як позитивний, так і негативний результат. Є ознаки того, що у кількох дітей виробилися антитіла до вірусу.

Коронавірус викликає у дітей дивні нетипові симптоми? Фото: ВВС.

У Великій Британії різко зросла кількість випадків, коли діти потрапляють в реанімацію з болем в животі і проблемами з серцем. Передбачається, що це може бути пов'язано з коронавірусом. Такі попередження були розіслані в медичні установи представниками національної системи охорони здоров'я (NHS) Великої Британії, передають Патріоти України.

У розісланих листах наголошується, що явне зростання числа випадків мультисистемного запального стану серед дітей різного віку, яким потрібна інтенсивна терапія, спостерігається впродовж останніх трьох тижнів. "У всіх випадках спостерігаються ознаки синдрому токсичного шоку і атипової форми синдрому Кавасакі з показниками крові, порівнянними з важкими випадками COVID-19 у дітей", - йдеться в повідомленні.

У хворих дітей спостерігаються болі в животі, шлунково-кишкові симптоми і запалення оболонок серця. Тести пацієнтів на SARS-CoV-2 мають як позитивний, так і негативний результат. Є ознаки того, що у кількох дітей виробилися антитіла до вірусу.

"Зростає занепокоєння з приводу того, що у дітей в Великій Британії виникає запальний синдром, пов'язаний з Sars-CoV-2, або що в цих випадках може бути присутнім інший, поки не ідентифікований, інфекційний патоген", - підкреслили представники національної системи охорони здоров'я Великобританії.

Намагався її повернути: На Одещині чоловік застрелив 16-річного брата співмешканки

четвер, 22 жовтень 2020, 15:28

На Одещині поліцейські затримали жителя Ширяївського району, який після сварки зі співмешканкою застрелив з рушниці її 16-річного брата. Про це повідомив відділ комунікацій ГУ Нацполіціі в Одеській області. Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.1 ст.115...

Жінки більше захищені від COVID-19: вчені пояснили, чому

четвер, 22 жовтень 2020, 14:56

Жінки можуть бути більше захищені від COVID-19, ніж чоловіки, бо частіше дотримуються правил соціального дистанціювання. Про це свідчать результати опитування, яке провели вчені з італійського Університету Бокконі, . Опитування проводили у кілька етапі...