​Коронавірус міг "зародитися" не в Китаї: З'явилася несподівана заява

Коронавірус COVID-19, випадки зараження яким спостерігаються більш ніж в 30 країнах, міг з'явитися за межами Китаю. Про це повідомляє ресурс CGTN, посилаючись на слова голови спеціальної комісії з боротьби з поширенням пневмонії Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР Чжун Наньшаня, передають Патріоти України.

"Коли ми робимо прогнози і будуємо здогади щодо епідемії, в першу чергу беремо до уваги Китай і не розглядаємо інші держави", - підкреслив він.

За словами Наньшаня, спалахи епідемії виникають і за межами Китаю, але джерело нового типу коронавіруса до цих пір залишається неясним.

Глави спецкомісії зазначив, що китайські фахівці ще не з'ясували, чи існував цей тип вірусу раніше. До всього іншого він поставив під сумнів інформацію про так званий проміжний господарь вірусу.

Зазначають, що на початку лютого фахівці Південно-Китайського сільськогосподарського університету та лабораторії сучасного сільського господарства Ліннань-Гуандун заявили, нібито імовірним проміжним господарем COVID-19 є тварина панголін. Вивчивши близько тисячі зразків генетичного матеріалу, вони з'ясували, що геномна послідовність коронавіруса, яким заразилися панголіни, на 99 відсотків ідентична геному вірусу у людей. Чжун Наньшань заявив, що Китай впорається з епідемією коронавируса COVID-19 до кінця квітня.

"Вітчизняні мікроби": Вандали зіпсували виставку "Сторіччя нескорених" на Майдані Незалежності у Києві (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:58

Наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня. Організатор вуличної фотовиставки - Національний музей Революції Гідності - зазначає, що наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня. У столиці якраз посилили карантин, обмежили перебування людей поза до...

Наша гордість: Український курсант став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:46

Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Український курсант Антон Совенко отримав звання найкращого іноземного випускника британської Королівської війсь...