​Коронавірус міг "зародитися" не в Китаї: З'явилася несподівана заява

Коронавірус COVID-19, випадки зараження яким спостерігаються більш ніж в 30 країнах, міг з'явитися за межами Китаю. Про це повідомляє ресурс CGTN, посилаючись на слова голови спеціальної комісії з боротьби з поширенням пневмонії Державного комітету у справах охорони здоров'я КНР Чжун Наньшаня, передають Патріоти України.

"Коли ми робимо прогнози і будуємо здогади щодо епідемії, в першу чергу беремо до уваги Китай і не розглядаємо інші держави", - підкреслив він.

За словами Наньшаня, спалахи епідемії виникають і за межами Китаю, але джерело нового типу коронавіруса до цих пір залишається неясним.

Глави спецкомісії зазначив, що китайські фахівці ще не з'ясували, чи існував цей тип вірусу раніше. До всього іншого він поставив під сумнів інформацію про так званий проміжний господарь вірусу.

Зазначають, що на початку лютого фахівці Південно-Китайського сільськогосподарського університету та лабораторії сучасного сільського господарства Ліннань-Гуандун заявили, нібито імовірним проміжним господарем COVID-19 є тварина панголін. Вивчивши близько тисячі зразків генетичного матеріалу, вони з'ясували, що геномна послідовність коронавіруса, яким заразилися панголіни, на 99 відсотків ідентична геному вірусу у людей. Чжун Наньшань заявив, що Китай впорається з епідемією коронавируса COVID-19 до кінця квітня.

Резонанс тижня. Фанати у скорботі: Померла українська актриса з серіалу "Кріпосна" (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 2:00

Відома українська актриса театру імені Лесі України Оксана Вороніна померла після тривалої боротьби з важкою хворобою. Їй було 53 роки. Про смерть артистки повідомили на Facebook-сторінці театру, де вона працювала майже 20 років, передають Патріоти Ук...

Хіти тижня. Спочатку не повірив своїм очам: Відпочивальник показав моторошну знахідку на пляжі в Одесі (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 1:00

В Одесі на пляжі "Дельфін", де до цього часу перебуває затонулий танкер Delfi, з якого в море продовжує потрапляти нафта, в п'ятницю, 31 липня, на берег викинуло мертвого дельфіна. Відповідне відео в Facebook опублікував одесит Віталій Гілевич, передаю...