Коронавірус може вражати пальці ніг: Лікарі показали фото і розповіли про небезпечні симптоми

Вчені продовжують вивчення симптомів коронавірусу і змогли довести, що COVID може вражати пальці ніг. У звіті фахівців на сайті Express.co.uk йдеться, що у деяких хворих з'являється хворобливий червоний висип, який поширюється на пальцях ніг, передають Патріоти України.

Вчені говорять, що при такому симптомі пальці ніг червоніють, опухають і іноді покриваються пухирями. "Причини COVID на пальці ноги є загадкою для лікарів і фахівців по стопах, без чіткого пояснення різних типів висипань, які спостерігаються у пацієнтів, які страждають COVID-19", - говорять автори дослідження. Фахівці вважають, що такі висипання на ступнях і пальцях ніг можуть бути ранньою ознакою COVID-19 і можуть бути виявлені у безсимптомних пацієнтів.

"Симптоми, які проявляються у дітей і дорослих, включають ураження шкіри, подібні до тих, які спостерігаються при вітряній віспи, кору і обмороженні, які можуть тривати від десяти до 14 днів. Поразки можуть бути фіолетовими, сірими і синіми і можуть з'являтися у вигляді плям", - додали вони.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...