Коронавірус "надихнув": В Альпах з'явився готель без стін і стель (фото)

Навряд чи десь ще в Швейцарських Альпах знайдеться місце для відпочинку, в якому так добре провітрюються кімнати.

Реальність коронавируса підіграє цієї ідеї, вважають її автори - швейцарські концептуальні художники, брати-близнюки Френк і Патрік Рікліни. В епоху пандемії коронавіруса не тільки кафе переселяються на свіже повітря, але і готельні номери. Про це пише Reuters, передають Патріоти України.

За словами братів-дизайнерів, навряд чи десь ще в Швейцарських Альпах знайдеться місце для відпочинку, в якому так добре провітрюються кімнати. Разом зі своїм партнером Даніелем Шарбоньє хлопці готові запустити сім пілотних номерів. Вони хочуть упевнитися, що затія має сенс.

Між ліжком і навколишнім ландшафтом немає жодних бар'єрів. Гості готелю відчуватимуть себе головними героями перформансу, який відбувається на тлі мальовничих пейзажів Східної Швейцарії і Ліхтенштейну. Мандрівники, які вирішать пожити в незвичайному готелі, повинні будуть заплатити за ніч 300 доларів США (або 295 швейцарських франків). У вартість входять послуги дворецького.

Проект Zero Real Estate ( «Нульова нерухомість»), за словами його творців, спрямований на розвиток нових підходів до гостинності в країні, яка відома «своїми розкішними гірськими і озерними курортами».

Брати Рікліни вважають, що за часів коронавірусної пандемії поява такого готелю актуальна, як ніколи раніше. Адже тут має місце справжнє соціальне дистанціювання. До слова, на випадок дощу для гостей продумані спеціальні резервні приміщення, де вони в будь-який момент можуть сховатися.

"Риск для граждан Украины заключается не в перелетах в Турцию. Куда опаснее не та страна, куда они едут отдыхать, а та, куда они потом возвращаются. Это позорище", - епідеміолог про заяву Зеленського

понеділок, 19 квітень 2021, 6:12

"Заявление президента Зеленского о наращивании туристического потока из Украины в Турцию свидетельствует о том, что у него нет понимания об эпидемиологической ситуации ни в Украине, ни в Турции. Это еще раз доказывает, что в окружении президента нет со...

"Моя найдорожча у світі": Переможець "Голосу країни" присвятив пісню важкохворій мамі і зворушив мережу (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 5:45

Переможець 10-го сезону шоу "Голос країни" Роман Сасанчин презентував чуттєву композицію "Мамо", яку присвятив мамі. Найрідніша вокаліста перебуває в лікарні з коронавірусом. Прем'єру треку хлопець запланував на день народження матусі, передають Патрі...