
У Кирилівці вночі, 2 липня, "швидкі" одна за однією відвозили відпочиваючих з дуже високою температурою і рядом інших симптомів. Стало відомо про хворих з бази відпочинку "Дніпровські зорі" на косі Пересип, а також з бази "Лазурні далі", передають Патріоти України.
У всіх людей схожі симптоми: температура під 39, блювання, пронос. Можлива причина - отруєння неякісною їжею.
Наголошується, що багато з них - вихованці дніпровського клубу дзюдо "Спарта". Вони приїхали 1 липня в обід, їли в кафе і їдальні на базі, а також замовляли піцу з інших баз.
Коли хлопці з бази викликали "швидку", до карет медиків почали підходити й інші постояльці бази відпочинку з інших корпусів, скаржачись на такі ж симптоми.
Зазначимо, що деякі ЗМІ пишуть про можливість зараження коронавірусом. Нібито співробітники бригад швидкої допомоги кажуть, що симптоми дуже нагадують COVID-19.
На місце події приїхала розбиратися поліція. А в Кирилівській селищній раді повідомили, що симптоми були виявлені у 43 осіб. Частина відпочиваючих госпіталізована в інфекційне відділення Акимівської ЦРЛ. Всім відпочиваючим з температурою зроблять тести на коронавірус.
На ще одній базі відпочинку в Кирилівці - "Лазурні далі" - госпіталізували 14 осіб: 9 дітей і 5 дорослих. У хворих такі ж симптоми - температура, блювота і пронос. Всі вони знаходяться під наглядом медиків.
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...
Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...