У 14 областях України наразі не можна послаблювати карантин, оскільки показники захворюваності на COVID-19 перевищують граничні норми. Про це свідчать відповідні оперативні дані за цільовими показниками у регіонах, опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров’я, передають Патріоти України.
«Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні», - зазначають у МОЗ.
Так, не відповідність показників умовам послаблення протиепідемічних заходів мають: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська , Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області. 11 областей України наразі мають показники, що дозволяють послабити обмежувальні заходи, в тому числі столиця.

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...