Коронавірус почав косити телевізійників передового ТБ України

UA: РІВНЕ продовжить працювати дистанційно, щоб оперативно забезпечувати жителів міста і області інформацією.

З вівторка, 12 травня, філія «Суспільного» в Рівненській області переходить на дистанційний режим роботи через захворювання коронавірусом декількох співробітників, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє UA: РІВНЕ, всі приміщення продезінфіковані, на самоізоляцію вирушили співробітники, які контактували з хворими. «Основне завдання нашої команди зараз - не розширювати коло контактних осіб та зберегти здоров'я працівників мовника», - заявила менеджер рівненської філії «Суспільного» Людмила Хома.
UA: РІВНЕ продовжить працювати дистанційно, щоб оперативно забезпечувати жителів міста і області інформацією. Будуть проводиться трансляції в теле- і радіоефірі. Продовжать діяти також діджитал-платформи мовника.

"Стасик похож на странного шмеля": Михайлову дісталося від Шнура

понеділок, 23 листопад 2020, 20:46

Лідер групи «Ленінград» відкрито назвав Михайлова лицеміром: той обіцяв в карантин фінансово підтримати учасників своєї команди, але грошей музиканти не дочекалися. Музикант Сергій Шнуров знову виступив з уїдливою епіграмою на колегу-артиста. Цього раз...

Хіти тижня. "Посмотрите-ка! Вот на работу и пришла наша местная порнозвезда!": Мама залишила маленьку дочку зі своїм телефоном на кілька хвилин. Їй вистачило і цього, щоб зруйнувати її репутацію (фото)

понеділок, 23 листопад 2020, 20:30

"Женщина оставила свою дочь наедине с телефоном, но вскоре сильно об этом пожалела. За несколько минут без внимания двухлетняя малышка успела знатно подпортить репутацию своей мамы: половина людей из списка контактов в ее телефоне оказалась под бомбард...