Коронавірус продовжує розмножуватися в мертвих тілах: Вчені приголомшили результатами нового дослідження

Вірус SARS-CoV-2 продовжує розмножуватися в тілі мертвої людини. У трупах пацієнтів більш ніж через 35 годин відбувалась реплікація вірусу SARS-CoV-2, повідомили вчені з Гамбурзького університету, передають Патріоти України.

"Для підтвердження початкового діагнозу і кількісної оцінки вірусного навантаження під час надходження тіл до медичного відділення університетської клініки взяли мазки з носоглотки. Потім тіла зберігали при температурі +4 градуси. В горлі пацієнтів, які померли від Covid-19, дослідники знайшли вірус, який розмножувався протягом 35 годин після смерті", - розповіли вчені.

Covid-19 може активно передаватися через мертві тіла протягом тривалого періоду часу. Дослідники закликають бути обережними з тілами померлих, щоб не заразитися.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...