Коронавірус скосив вожака російськомовних "вовчиць": У Винника двостороння пневмонія

Український співак, секс-символ естради та учасник проєкту "Танці з зірками" Олег Винник захворів коронавірусом, передають Патріоти України.

Через COVID-19 Винник не зміг виступити на паркеті шоу під час п'ятого випуску 27 вересня. Про це оголосив у прямому ефірі каналу "1+1" ведучий проекту Юрій Горбунов.

Горбунов також зазначив, що у Винника на тлі коронавіруса виникла двостороння пневмонія. Подробиці про цього стані будуть відомі пізніше. Зазначимо, Олег Винник бере участь в шоу "Танці з зірками" разом з відомим хореографом Оленою Шоптенко.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.