Коронавірус "скосив" "Золотий голос Росії"

70-річній Надії Бабкіній спочатку діагностували пневмонію, але після позитивного тесту на CoViD-19 переглянули лікування.
Надія Бабкіна. Фото: соцмережі.

Російську співачку Надію Бабкіну госпіталізували в Москві. За інформацією РосЗМІ, артистку забрала «швидка» до лікарні, як раніше її колегу Льва Лещенка, з коронавірусом, передають Патріоти України.

Як повідомляє телеграм-канал Mash, тест на коронавірус Бабкіна здала ще 1 квітня, він показав позитивний результат. За інформацією каналу, 70-річній Бабкіній спочатку діагностували пневмонію, але після позитивного тесту на CoViD-19 переглянули лікування.
Госпіталізацію співачки підтвердив і її син Данила Засідателів. «Мама зараз в лікарні. З самого початку карантину вона дотримувалася всіх рекомендацій по самоізоляції, скасувала всі зустрічі і поїздки. Але за руку я її не тримав. І з ким вона могла спілкуватися і бачитися в цей час сказати не можу. Коронавірус мені ще не підтвердили, але ситуація має місце бути», - розповів він журналістам.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...