Коронавірус страху: УЄФА заговорило про скасування Євро-2020

УЄФА може скасувати Євро-2020 через коронавірус

В УЄФА повідомили, що в разі погіршення ситуації з епідемією коронавірусу існує можливість скасування чемпіонату Європи з футболу-2020. Про це повідомив віце-президент УЄФА Мішель Уве, повідомляють Патріоти України з посиланням на New York Times.

Як зазначили в європейській федерації, на даний момент УЄФА стежить за ситуацією в 12 країнах, які прийматимуть перший спільний чемпіонат Європи.

"Ми перебуваємо на етапі очікування. Ми стежимо за всіма країнами, і футбол повинен слідувати вказівкам окремих країн. Спортивний шлях буде закритий тільки в разі погіршення ситуації", - сказав Уве.

Зазначимо, Євро-2020 пройде в період з 12 червня по 12 липня відразу в 12 країнах - Азербайджан, Англія, Угорщина, Німеччина, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Росія, Румунія і Шотландія.

На даний момент в Європі найбільш постраждала від коронавірусу Італія. В результаті спалаху нового вірусу в країні померли вже шість чоловік, понад 260 людей інфіковані. Більшість випадків зареєстровані в північних районах Ломбардії та Венето.

Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...

То був коронавірус? В Україні вперше зафіксували спалах дивної пневмонії у січні (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 8:54

Офіційно першого хворого на коронавірус СОVID-19 в Україні виявили третього березня, але в інтернеті активно шириться інформація, що це могло статися ще на початку року, коли зокрема, лікарні в Тернопільській області були переповнені хворими на пнев...