Коронавірус вбив 50 мільйонів: У мережі нагадали моторошну епідемію, яку рознесли птахи

Небезпека коронавірусів криється у тому, що вони переходять від тварин до людей, що має непередбачувані наслідки. Одного разу такий вірус убив десятки мільйонів людей. Їх природу пояснив професор Ендрю Істон зі Школи медико-біологічних наук Ворікського університету, передають Патріоти України.

"Коли вірус перестрибує з одного виду на інший, не можна передбачити заздалегідь, як він буде вести себе, але нерідко буває, що якщо він знайде собі нішу в новому вигляді, то на ранніх стадіях цього процесу він може бути досить серйозним", – пояснив він.

За його словами, через те, що коронавірус переходить від тварин до людини, наша імунна система дуже вразлива до нього, так як ніколи не стикалася з подібними штамами. При цьому він навів дуже показовий приклад: у 1918 - 1920 рр. через спалах грипу померли близько 50 млн осіб. Його викликав вірус, який перейшов до людини від птахів.

Хіти тижня. Епатажна дружина ексгравця київського "Динамо" може опинитися у в'язниці

понеділок, 17 лютий 2020, 0:35

Відомий юрист Юрій Юрченко заявив, що дружині колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірині може загрожувати до трьох років в'язниці за виконання гімну України у білизні. Він також зазначив, що людина може бути притягнута до відповідаль...

Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

понеділок, 17 лютий 2020, 0:31

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс. Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленськ...