Коронавірус вбив відомого британського кіноактора

Ендрю Джек зіграв роль майора повстанців Салуана Ематта в сьомому і восьмому епізодах "Зоряних воєн".

Ендрю Джек. Фото: соцмережі.

Британський актор Ендрю Джек помер від коронавірусу вранці 31 березня в госпіталі під Лондоном. Акторові було 76 років. Про це повідомляє Metro, передають Патріоти України.

Його дружина знаходиться на карантині в Австралії і не зможе найближчим часом попрощатися з чоловіком. Ендрю Джек зіграв роль майора повстанців Салуана Ематта в сьомому і восьмому епізодах "Зоряних воєн" - "Пробудження Сили" і "Останніх джедаях". Крім цього актор озвучив Молоха в "Хані Соло".

Також популярність акторові принесла його незвичайна спеціальність dialect coach - викладача сценічної мови, який вчить акторів зображати голосом потрібний акцент. У цій ролі він працював з Робертом Дауні-молодшим і Пірсом Броснаном. Ендрю Джек розробив і впровадив акценти для греків і троянців у фільмі "Троя", а також працював над звучанням мов різних народів Середзем'я в трилогії "Володар перстнів".

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...