Коронавірус втече із переляку: Мережу потішили "карантинні" маски в російській провінції (фото)

"Абсолютно новий" безконтактний термометр, розроблений в Росії, виглядає не краще...

У місті Енгельс Саратовської області, Росія, працівникам місцевого хлібозаводу роздали захисні маски, які 50 років перебували в запасниках на випадок ядерної війни. Про це повідомили на каналі "Расстрига" в Telegram, передають Патріоти України.

Автор каналу опублікував знімки протипилових масок ПТМ-1, які застосовують на російському заводі для захисту від коронавірусу. "У Саратовській області боротьба з коронавірусом перейшла в режим олдскул. Або просто там завелася машина часу ... Сovid-19 при вигляді цього остраху, швидше за все, просто розбігається в паніці", - зауважив автор.

Також на каналі показали "абсолютно новий" безконтактний термометр, розроблений в Росії. "Виглядає він так, ніби був створений в один час з тими масками", - уточнив автор.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...