Коронавірус забрав життя ще одного переобраного мера

29 жовтня помер від коронавірусу мер Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко. Про це повідомляє 24 канал у "Телеграмі", передають Патріоти України.

"Сьогодні у лікарні помер очільник Новгорода-Сіверського - Олег Бондаренко", - йдеться у повідомленні.

Він очолював місто з 2015 року. 25 жовтня його переобрали на другий термін.

Нагадаємо, днями від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. Тервиборчком Борисполя має призначити повторні вибори мера через смерть Анатолія Федорчука, який був лідером перегонів на пост голови ОТГ.

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...