Коронавірус забрав життя ще одного переобраного мера

29 жовтня помер від коронавірусу мер Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко. Про це повідомляє 24 канал у "Телеграмі", передають Патріоти України.

"Сьогодні у лікарні помер очільник Новгорода-Сіверського - Олег Бондаренко", - йдеться у повідомленні.

Він очолював місто з 2015 року. 25 жовтня його переобрали на другий термін.

Нагадаємо, днями від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. Тервиборчком Борисполя має призначити повторні вибори мера через смерть Анатолія Федорчука, який був лідером перегонів на пост голови ОТГ.

Антропологи передбачили, як еволюціонуватимуть колоністи Марса

неділя, 28 червень 2026, 16:18

Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...

Пролежав на дні 250 років: Після десятків років пошуку археологи знайшли легендарний корабель знаменитого капітана Кука

неділя, 28 червень 2026, 16:04

Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...