
29 жовтня помер від коронавірусу мер Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко. Про це повідомляє 24 канал у "Телеграмі", передають Патріоти України.
"Сьогодні у лікарні помер очільник Новгорода-Сіверського - Олег Бондаренко", - йдеться у повідомленні.

Він очолював місто з 2015 року. 25 жовтня його переобрали на другий термін.
Нагадаємо, днями від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. Тервиборчком Борисполя має призначити повторні вибори мера через смерть Анатолія Федорчука, який був лідером перегонів на пост голови ОТГ.
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...