Коронавірус забрав життя ще одного переобраного мера

29 жовтня помер від коронавірусу мер Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко. Про це повідомляє 24 канал у "Телеграмі", передають Патріоти України.

"Сьогодні у лікарні помер очільник Новгорода-Сіверського - Олег Бондаренко", - йдеться у повідомленні.

Він очолював місто з 2015 року. 25 жовтня його переобрали на другий термін.

Нагадаємо, днями від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. Тервиборчком Борисполя має призначити повторні вибори мера через смерть Анатолія Федорчука, який був лідером перегонів на пост голови ОТГ.

Німець встановив світовий рекорд, проїхавши на MINI Cooper понад мільйон кілометрів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:14

Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:46

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...