
29 жовтня помер від коронавірусу мер Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко. Про це повідомляє 24 канал у "Телеграмі", передають Патріоти України.
"Сьогодні у лікарні помер очільник Новгорода-Сіверського - Олег Бондаренко", - йдеться у повідомленні.

Він очолював місто з 2015 року. 25 жовтня його переобрали на другий термін.
Нагадаємо, днями від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. Тервиборчком Борисполя має призначити повторні вибори мера через смерть Анатолія Федорчука, який був лідером перегонів на пост голови ОТГ.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...