
На 84 році життя від коронавірусу померла заслужена артистка України Марія Гонта. Про це повідомляє Тернопільський академічний український драматичний театр ім Т. Г.Шевченка, журналіст Олег Вергеліс у Facebook, зазначають Патріоти України.
Журналіст повідомив, що Марія Гонта "не подолала епідеміологічну чуму новітнього часу".
ЗМІ з посиланням на знайомих артистки пишуть, що вона померла після кількох тижнів боротьби з хворобою. Саме ускладнення від вірусної інфекції стали причиною смерті.
Гонта отримала премію ім. М. Заньковецької (2004 р.); орден "Честь і слава Тернопільщини II ступеня", довічну президентську стипендію.
Вона зіграла понад 100 ролей, серед яких: Катерина ("Чебрець пахне сонцем" О. Коломійця), Маруся Чурай ("Дівчина з легенди" Л. Забашти), Рахіра ("Земля" В. Василька за О. Кобилянською), Маруся ("Дай серцю волю…" М. Кропивницького), Онисія ("Влада темряви" Л. Толстого), Уляна ("Сватання на Гончарівці" Г. Квітки-Основ’яненка), Ганна ("Маруся Богуславка" М. Старицького), Кручиніна ("Без вини винні" О. Островського), Стелла ("Вільний вітер" О. Дунаєвського), Наталка ("Наталка Полтавка" М. Лисенка) та інші.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...