Корпоративна солідарність проти бажання жити: У ток-шоу Шустера лікар Комаровський схльоснувся зі знаменитою телеведучою, яка пережила рак (відео)

Яніна Соколова пообіцяла, що більше на такі шоу ходити не буде.

Відома українська тележурналістка Яніна Соколова, яка нещодавно зізналася, що поборола онколологічне захворювання, різко розкритикувала члена команди Зеленського, лікаря Євгена Комаровського, передають Патріоти України.
На відео, яке жінка виклала в мережу, представлений фрагмент програми Савіка Шустера. У кадрі Комаровський розповідає про досягнення радянської медицини, у відповідь же журналістка задає йому «незручні» питання про те, коли він в останній раз був «в державній лікарні не Харкова, ні Києва, які не Дніпра, чи не Запоріжжя, а, наприклад, Бахмута?».
Діалог закінчився тим, що Соколовій почали «закривати рот». «Почекайте, дівчино ... я намагаюся донести якусь думку ... У нас будь-яка людина, який пройшла онкологію, онколог! Ось це ви зараз демонструєте. Байдуже ставлення до лікарів. Можете помовчати?» - заявив Комаровський.

У коментарях до запису одна із користувачок зізналася, що не очікувала почути таку «єресь» з вуст Комаровського, який завжди посилався на міжнародні протоколи лікування і активно критикував «совкові» підходи до лікування.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...