Корисна мамина прочуханка: Після добрячого моменту виховання 12-річний хлопчик винайшов вішалку, яка сама ховає білизну від дощу (відео)

Хлопчик загрався і не виконав мамину вказівку внести одяг на випадок дощу.

Китайський школяр з міста Наньнін виграв перший приз на регіональному конкурсі науки і інновацій. 12-річний Лю Цейджен винайшов вішалку, яка за допомогою вбудованих сенсорів реагує на падаючі з неба краплі і сама ховає з вулиці білизну від дощу під водонепроникний навіс, повідомляють Патріоти України. А коли небо прояснюється, спрацьовують сенсори, що реагують на сонячне світло. Після цього вішалка автоматично розсувається і знову виставляє білизна сушитися. Вішак навіть може визначати ступінь сухості тканини і, коли білизна повністю висихає, затягувати його під навіс.

Ідея вішалки-детектора дощу прийшла в голову Лю після того, як він отримав наганяй від своєї матері. Що йшли з дому жінка попросила сина зняти з вулиці білизну, якщо піде дощ. А він, загравшись, забув про це, і білизна намокла. Школяр вирішив убезпечити себе на майбутнє.

Як пише Sinchew , втілити ідею в життя Лю допомогли його батько і вчителя. Робота зайняла кілька місяців. Судді конкурсу були вражені результатом. Поки що Лю НЕ буде налагоджувати комерційне виробництво свого винаходу. Але діючий прототип в натуральну величину збирається подарувати своїй мамі.


Хіти тижня. "Я вбив твою доньку": Спливли страшні подробиці трагедії з українкою у Польщі (фото)

п’ятниця, 20 вересень 2019, 4:00

Вбивцею українки Христини В. у польському місті Гожув виявився місцевий житель Павло Рожанський. У неї ніколи не було жодних стосунків із вбивцею, але він майже рік переслідував її і погрожував. Дівчина скаржилася на нього і просила захисту, але ніхто ...

Хіти тижня. Неймовірні історії війни: "Ожив" у морзі і попросив закурити

п’ятниця, 20 вересень 2019, 1:00

Оператора-навідника БМП із позивним «Льова» зарахували до загиблих, а він… заговорив. Неймовірну історію розповіло видання Північ, передають Патріоти України. 13 лютого 2015 року. Донецький напрямок. У морзі прифронтового шпиталю стоїть цілковита нічна...