Корисна мамина прочуханка: Після добрячого моменту виховання 12-річний хлопчик винайшов вішалку, яка сама ховає білизну від дощу (відео)

Хлопчик загрався і не виконав мамину вказівку внести одяг на випадок дощу.

Китайський школяр з міста Наньнін виграв перший приз на регіональному конкурсі науки і інновацій. 12-річний Лю Цейджен винайшов вішалку, яка за допомогою вбудованих сенсорів реагує на падаючі з неба краплі і сама ховає з вулиці білизну від дощу під водонепроникний навіс, повідомляють Патріоти України. А коли небо прояснюється, спрацьовують сенсори, що реагують на сонячне світло. Після цього вішалка автоматично розсувається і знову виставляє білизна сушитися. Вішак навіть може визначати ступінь сухості тканини і, коли білизна повністю висихає, затягувати його під навіс.

Ідея вішалки-детектора дощу прийшла в голову Лю після того, як він отримав наганяй від своєї матері. Що йшли з дому жінка попросила сина зняти з вулиці білизну, якщо піде дощ. А він, загравшись, забув про це, і білизна намокла. Школяр вирішив убезпечити себе на майбутнє.

Як пише Sinchew , втілити ідею в життя Лю допомогли його батько і вчителя. Робота зайняла кілька місяців. Судді конкурсу були вражені результатом. Поки що Лю НЕ буде налагоджувати комерційне виробництво свого винаходу. Але діючий прототип в натуральну величину збирається подарувати своїй мамі.


"Разграблению подвергся не только гипермаркет. Вооруженные люди, как саранча, стали опустошать в районе ДАП автосалоны: Mitsubishi, Peugeot и Porsche": Як починалася війна на Донбасі (фото)

понеділок, 24 червень 2019, 17:14

"Генерал-майор Юрий Седнев, руководивший горуправлением милиции Донецка с сентября 2011-го по сентябрь 2013 года, был вновь назначен на эту должность 16 мая 2014-го - за десять дней до начала боевых действий в Донецком аэропорту (ДАП)", - пише у своєму...

"Офицеры, россияне": У Харкові розгорівся гучний скандал через пропаг*донську пісню Газманова на випускному нацгвардійців (відео)

понеділок, 24 червень 2019, 16:59

У Харкові випускники Академії Національної гвардії станцювали зі своїми близькими під пропагандистську пісню російського співака Олега Газманова "Офіцери".Відео, яке це підтверджує, з'явилося в Instagram дружини одного з випускників, повідомляють Патрі...