Корисні зв'язки? На чиєму весіллі Богдан гуляв у Франції

Ганна Огренчук – адвокат, кандидат юридичних наук, керуючий партнер компанії LCF, вже третій термін поспіль очолює комітет з процесуального права Асоціації правників України.

Ганна Огренчук. Фото: pravo.ua.

Юристка Ганна Огренчук, на весіллі в якої глава Офісу президента Андрій Богдан відгуляв День Незалежності, займеться українською правовою реформою, передають Патріоти України.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом раніше включив її до складу Комісії з питань правової реформи. Як повідомляє pravo.ua, указ про створення Комісії через деякий час після оприлюднення зник з сайту голови держави. Це помітили користувачі, які активно обговорювали новину. Однак вже за півгодини текст указу №584 знову був на місці.

Як виявилося, такі метаморфози були викликані тим, що в персональному складі робочої групи з питань розвитку законодавства про організацію судової влади і здійснення правосуддя забули вказати Ганну Огренчук.

За інформацією видання, Ганна Огренчук – адвокат, кандидат юридичних наук, керуючий партнер компанії LCF, вже третій термін поспіль очолює комітет з процесуального права Асоціації правників України, є фахівцем в сфері судової практики, також входила до складу робочої групи з підготовки процесуальних кодексів, прийнятих у 2017 році.

Проблема в мозку: Вчені розкрили "секрет" поганого настрою

понеділок, 18 листопад 2019, 6:27

Вчені з'ясували, що в людському мозку є молекули, які регулюють почуття тривоги і інші негативні емоції, викликаючи депресивний стан. Вони знаходяться в невеликій маловивченій частині головного мозку під назвою хабенула. Вона відповідає, зокрема, за ві...

"Нюанс" у зарплатах: З'явилося показове порівняння цін на продукти в Україні та Європі (інфографіка)

понеділок, 18 листопад 2019, 6:08

Ціни на продукти в Україні і Європі практично однакові. Хоча українці почали витрачати на їжу менше грошей, вартість харчування, за даними Держстату, становить майже половину доходу, передають Патріоти України. Причина в тому, що ціни на продукти щоден...