Користувався якийсь велетень? В Японії під час розкопок знайшли меч довжиною понад 2 метри (фото)

Під час розкопок у кургані Томіомаруяма міста Нара в Японії археологи виявили залізний меч та бронзове дзеркало у формі щита. Про це пише Heritage Daily, передають Патріоти України.

Археологи під час розкопок у кургані Томіомаруяма знайшли залізний меч довжиною 2,3 м та бронзове дзеркало у формі щита. Воно було в шарі глини та покривало 5-метрову дерев’яну труну.

"Бронзові дзеркала, знайдені в археологічних пам’ятках Японії, округлі, однак дзеркало з кургану Томіомаруяма мають форму щита й мають розміри 64 см у висоту та 31 см у ширину", – йдеться в повідомленні.

За словами дослідників, виявлені меч та дзеркало є найбільшими, серед знайдених мечей та дзеркал раніше. Наразі над знахідками працюють реставратори.

Вміст дерев’яної труни, яке закривало дзеркало, команда археологів планує вивчити пізніше. Нині вони вважають, що труна недоторкана, оскільки немає доказів пограбування могили. Курган Томіомаруяма датується 4-м століттям нашої ери в час періоду Кофун та є найдавнішою письмовою епохою в історії Японії. Він має діаметр 86 метрів й заввишки 10 метрів.

В яких областях українцям найлегше знайти роботу та кого шукають роботодавці

вівторок, 26 вересень 2023, 8:53

В Україні до топ-5 областей за кількістю роботи входять й далі нарощують число вакансій Харківська (3 732), Одеська (6 927), Львівська (9 705), Дніпропетровська (9 831) та Київська (33 283). Київщина йде одним із лідерів приросту (+11% до липня) разом ...

"єВідновлення": Як отримати компенсацію на відновлення житла

вівторок, 26 вересень 2023, 8:44

Україна запустила програму "єВідновлення" у травні 2023 року. Держава компенсує громадянам збитки за пошкоджене або зруйноване внаслідок російської агресії житло. Хто і як може отримати компенсацію, а також на що і де витратити отримані гроші, розповід...