Користувався якийсь велетень? В Японії під час розкопок знайшли меч довжиною понад 2 метри (фото)

Під час розкопок у кургані Томіомаруяма міста Нара в Японії археологи виявили залізний меч та бронзове дзеркало у формі щита. Про це пише Heritage Daily, передають Патріоти України.

Археологи під час розкопок у кургані Томіомаруяма знайшли залізний меч довжиною 2,3 м та бронзове дзеркало у формі щита. Воно було в шарі глини та покривало 5-метрову дерев’яну труну.

"Бронзові дзеркала, знайдені в археологічних пам’ятках Японії, округлі, однак дзеркало з кургану Томіомаруяма мають форму щита й мають розміри 64 см у висоту та 31 см у ширину", – йдеться в повідомленні.

За словами дослідників, виявлені меч та дзеркало є найбільшими, серед знайдених мечей та дзеркал раніше. Наразі над знахідками працюють реставратори.

Вміст дерев’яної труни, яке закривало дзеркало, команда археологів планує вивчити пізніше. Нині вони вважають, що труна недоторкана, оскільки немає доказів пограбування могили. Курган Томіомаруяма датується 4-м століттям нашої ери в час періоду Кофун та є найдавнішою письмовою епохою в історії Японії. Він має діаметр 86 метрів й заввишки 10 метрів.

"Всюди специфічне амбре": Пропагандистка Скабєєва заявила, що французи припинили митись через бідність

четвер, 23 березень 2023, 16:43

Кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва вчергове виступила з абсурдною заявою, розказавши, що нібито жителям Франції не вистачає грошей на особисту гігієну і тому від них погано пахне. Про це Скабєєва заявила під час своєї передачі на одному з кремлі...

Фаріон добалакається: Ольга Сумська жорстко відреагувала на слова професора про загиблих маріупольців

четвер, 23 березень 2023, 15:55

Українська мовознавиця Ірина Фаріон знову прославилася на всю країну. Те, що трапилося в Маріуполі, професор назвала кармою маріупольців, які по дорозі розум розгубили. На такі слова вже не можна було не відреагувати. Різко на адресу львів'янки вислови...