Коштує божевільні гроші: У Києві помітили розкішний суперкар "отруйного кольору" (фото)

Одне тільки забарвлення Python Green обійшлося власнику транспортного засобу більш ніж в 3 тисячі євро (понад 100 тисяч гривень).

Надзвичайно дорогий автомобіль незвичного кольору Porsche 911 помітили в Києві. Фотографію елітного транспортного засобу опублікували на сторінці профілю luxcar_of_ua в Instagram, повідомляють Патріоти України.

За словами автора публікації, одне крило автомобіля виглядало побитим, що говорить про можливий недавній ремонт спорткару. Ця модель коштує від 200 до 300 тисяч доларів (близько 9 мільйонів гривень). Вона залежить від комплектації автомобіля.

Крім того, одне тільки забарвлення Python Green обійшлося власнику транспортного засобу більш ніж в 3 тисячі євро (понад 100 тисяч гривень). Кому належить цей дорогий автомобіль - невідомо.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...