Коштує як 20 квартир: У Києві помітили шикарний Rolls-Royce (фото)

На одній з вулиць української столиці в об'єктив камери потрапив автомобіль Rolls-Royce Phantom 2020, вартістю понад 17 мільйонів гривень. Знімок рідкісного навіть для Києва автомобіля опубліковано на сайті Motor media review, передають Патріоти України.

Як відомо з технічних характеристик цієї новинки британського автопрому, цей розкішний седан має під капотом 6,75-літровий 571-сильний двигун V12, який дозволяє йому прискорюватися до 100 км / год всього за 5,3 секунди. Максимальна швидкість автомобіля 250 км / год. Також Rolls-Royce Phantom оснащено пневматичною підвіскою.

В Україні такий автомобіль можна купити за ціною понад 17 млн гривень - це вартість приблизно 20 однокімнатних квартир в українській столиці.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...