Космічний апарат СРСР впав на Землю

Радянський космічний апарат «Космос-482», запущений ще у 1972 році для дослідження Венери, сьогодні зійшов з орбіти та впав у Індійський океан. Про це повідомив «Роскосмос», передають Патріоти України.

За даними російської корпорації, об’єкт увійшов у щільні шари атмосфери о 9:24 і залишки впали приблизно за 560 км на захід від острова Середній Андаман, неподалік від узбережжя Індонезії.

«Космос-482» мав стати дослідником Венери, але через збій у розгінному блоці так і не покинув земну орбіту. Замість цього він 53 роки обертався навколо планети, поступово наближаючись до поверхні. Напередодні ЗМІ прогнозували його падіння очікувалося 9 або 10 травня.

Повернутися з СЗЧ можна в обмежений термін: У ЗСУ розповіли про нові правила

понеділок, 22 червень 2026, 17:30

Військовослужбовці в статусі СЗЧ можуть добровільно поновитися у Збройних Силах України за чітко визначеною процедурою та термінами, передають Патріоти України з посиланням на Сухопутні війська ЗС України. За інформацією військових, тривалість розгляду...

Синоптики попередили про аномалії: Ось які регіони України найбільше постраждають від спеки

понеділок, 22 червень 2026, 17:22

Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...