Ковбаса як міна уповільненої дії: Експерти розповіли про найбільш небезпечні види цього продукту

Ковбаса зазвичай не несе ніякої користі організму. Навіть більше, вона може бути пусковим механізмом багатьох небезпечних і навіть смертельно небезпечних захворювань, які розвиваються у любителів цього продукту, зазначають Патріоти України.

Ковбаса, попри всі свої смакові принади, не вважається корисним продуктом. Причому, навіть якщо йдеться про найдорожчі її сорти. Але є види ковбас, які не просто не приносять ніякої користі, але ще й украй небезпечні для людського організму. Медики розповіли, від яких видів ковбаси варто раз і назавжди відмовитись.

Ковбаса містить немало солі та харчових добавок, які додають до неї заради підсилення смаку і кращого зберігання цього продукту. Ясно, що таких хімічний "букет" не робить її здоровим видом харчування і може становити небезпеку для людського організму.

Медики відносять до тих видів, від яких категорично слід відмовитись, ліверну та кров'яну ковбаси. Їх виробляють із додаванням внутрішніх органів тварин. Через це вони дуже жирні та ще й пересичені канцерогенами, які утворюються в ковбасі при її термічній обробці. В результаті, любителі таких ковбас можуть "заробити" собі захворювання серця, печінки, нирок, і навіть онкологічні проблеми.

Не радять медики також зловживати сирокопченою ковбасою із червоного м'яса. Вона містить багато солі, а також тваринних жирів, які є джерелом "поганого" холестерину, що призводить до тромбування кровоносних судин. Крім того, надмірне вживання такого продукту нерідко призводить до раку товстої кишки.

Якщо вже без ковбаси зовсім несила жити, то медики рекомендують вживати сиров'ялену ковбасу, виготовлену із м'яса птиці. В ній невеликий вміст жирів. І в такій ковбасі менше шкідливої "хімії", ніж в інших її видах. Меншої шкоди організму також завдає сиров'ялена ковбаса, що виготовлена із м'яса найвищих сортів. Втім, у будь-якому випадку можна говорити лише про більшу і меншу шкідливість різних видів ковбас. А про користь від них взагалі не йдеться, кажуть медики.

Що буде, якщо ТЦК не встигнуть за 60 днів обробити заявку на оновлення даних - роз'яснення юриста

понеділок, 29 квітень 2024, 2:35

Відповідно до нового закону про мобілізацію в Україні, чоловікам призовного віку буде потрібно протягом 60 днів уточнити свої облікові дані у Центрах комплектування. Електронне оновлення даних ще не працює. За нинішніх умов ТЦК доведеться ставити на об...

Польща готує нові правила для українців із простроченими документами: Що треба знати

неділя, 28 квітень 2024, 21:25

Усі рішення про тимчасовий захист для громадян України, які перебувають у Польщі, включено до окремого закону, передають Патріоти України. За кілька днів польська влада представлять оновлений варіант цього документа, в якому буде враховано рішення уряд...