Ковідний карантин допоміг з'ясувати важливе: Швейцарські науковці з'ясували, що уроки в школах починаються занадто рано

Вчені прийшли до висновку, що 8 або 9 годин ранку може бути занадто раннім часом для початку шкільних занять. Про це говориться у дослідженні Цюріхського університету, зазначають Патріоти України.

Коли в школах був карантин, пов’язаний з пандемією коронавірусу, підлітки, які навчалися в школах, спали на 75 хвилин більше звичайного. При цьому у школярів покращилося загальне самопочуття і сон.

Під час дослідження було опитано 3,6 тисячі швейцарських старшокласників. Результати показали, що шкільні заняття слід починати пізніше, щоб діти встигали довше поспати, оскільки тоді якість їхнього життя поліпшується.

Діти відчували більше енергії, тому що мали додатковий час для сну. Однак їх емоційний стан під час дистанційного навчання з дому був гіршим, тому що підлітки відчували себе самотньо, менше спілкувалися зі своїми друзями і розважалися.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...