Кожен звинувачує іншого: На Львівщині сільський голова "побився" з екс-нацгвардійцем (фото)

Сільський голова Жирівки запевняє, що "просто стояв поруч із своїм авто".

У Пустомитівському районі Львівської області у результаті конфлікту із головою села Жирівка колишній солдат Нацгвардії опинився у лікарні. Деталі інциденту з позиції обох сторін описали на своїх сторінках у Facebook голова Львівської ОДА Максим Козицький та сам сільський голова Микола Пущак, передають Патріоти України.

"В результаті "спілкування" з посадовцем органу місцевого самоврядування у Ярослава Білика розбитий ніс і зламана рука", – написав Козицький.

Зі свого боку сільський голова Жирівки заявив, що просто "перебував поряд свого авто, коли побачив, що через село на шаленій швидкості мчить інший автомобіль". За його словами, аби призупинити останній, він махнув рукою, на що водій нібито зреагував неадекватно.

"Промчавшись, навмисно зачепили мене, чим пошкодили дзеркало власного авто. Хотіли розпочати бійку, поводилися брутально", – розповів Микола Пущак.

Козицький же додав, що взяв під особистий контроль з’ясування всіх деталей інциденту. І підкреслив, що як голова ЛОДА вимагатиме від поліції швидко та об’єктивно розслідувати справи.

"Я вбив дружину": На Миколаївщині чоловік зробив "зізнання" і поплатився

вівторок, 23 червень 2026, 17:59

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...

Самотність продається? У Китаї вигадали незвичайну послугу для молодих жінок

вівторок, 23 червень 2026, 17:30

У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...