
У Пустомитівському районі Львівської області у результаті конфлікту із головою села Жирівка колишній солдат Нацгвардії опинився у лікарні. Деталі інциденту з позиції обох сторін описали на своїх сторінках у Facebook голова Львівської ОДА Максим Козицький та сам сільський голова Микола Пущак, передають Патріоти України.
"В результаті "спілкування" з посадовцем органу місцевого самоврядування у Ярослава Білика розбитий ніс і зламана рука", – написав Козицький.
Зі свого боку сільський голова Жирівки заявив, що просто "перебував поряд свого авто, коли побачив, що через село на шаленій швидкості мчить інший автомобіль". За його словами, аби призупинити останній, він махнув рукою, на що водій нібито зреагував неадекватно.
"Промчавшись, навмисно зачепили мене, чим пошкодили дзеркало власного авто. Хотіли розпочати бійку, поводилися брутально", – розповів Микола Пущак.
Козицький же додав, що взяв під особистий контроль з’ясування всіх деталей інциденту. І підкреслив, що як голова ЛОДА вимагатиме від поліції швидко та об’єктивно розслідувати справи.
Військовослужбовці в статусі СЗЧ можуть добровільно поновитися у Збройних Силах України за чітко визначеною процедурою та термінами, передають Патріоти України з посиланням на Сухопутні війська ЗС України. За інформацією військових, тривалість розгляду...
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...