
ЗСУ звільнили місто Тростянець Сумської області від окупантів. Воно зруйноване, відсутнє тепло, водо та електропостачання.Про це повідомив міський голова Тростянця Юрій Бова, передають Патріоти України.
"Холодноярцям" (ред. - 93 бригада ЗСУ) вдалося вибити з міста "еліту" російських сухопутних військ – підрозділи Кантемирівської танкової дивізії, які утікали, залишаючи озброєння, техніку та боєприпаси. Після окупації та боїв у самому Тростянці не залишилося живого місця. 90% міста – без опалення, світла, води та зв’язку. Кожного дня в місті знаходять тіла загиблих або закатованих. І досі невідома кількість городян, яких викрали або ж примусово вивезли до росії", - розповідає Юрій Бова.
За його словами, близько 10 тисяч містян уже виїхали, а ще стільки ж залишаються на місці. Їм необхідна їжа та ліки, оскільки протягом 30 днів їхні запаси скінчилися, а деякі родини навіть голодували.
"Далі ми потребуємо плівки, скла, будівельних матеріалів, щоб відновити об’єкти інфраструктури, школи. Комп’ютерної техніки в нас узагалі немає. З позитивного - окупанти, тікаючи, лишили багато техніки, що тепер гатить по ним", - сказав міський голова.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...