Краде їжу у котиків: Голодний слон, який розгромив дім у Таїланді, знайшов нове місце годування (відео)

В кінці червня слон по кличці Бунчуй розгромив кухню мешканки тайського села Чалермкіатпаттана заради їжі, чим і прославився. Цього тижня голодна тварина знову вчинила набіг на дім в тому ж селі, але цього разу він діяв акуратно, повідомляють Патріоти України.

Як пише Daily Mail, місцевого жителя на ім'я Наттакан Чароендонг розбудив шум у дворі. Він спустився вниз і виявив сірого гіганта, який крав котячий корм, залишений на ганку для домашніх улюбленців. Бунчуй насилу вліз на терасу, але цього разу йому вдалося нічого не розгромити.

"Я знав цього слона, ми бачили його в новинах, тому ми були трохи схвильовані і шоковані одночасно, - каже Наттакан. - Він, мабуть, зголоднів і знову забрів в село. Він розумна тварина, але ще й страшна".

Голодний слон спустошив всі тарілки пухнастиків та з набитим пузом повернувся до лісу. Швидше за все, Бунчуй ще повернеться у село, адже тепер він знає, що тут точно можна поласувати чимось.


Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...