
У суботу, 1 червня, в столичному метро почав курсувати потяг, розписаний українськими художниками, повідомляють Патріоти України. Як наголошується у компанії Paint Hunters, це унікальний подарунок киянам та гостям столиці.
«Перший поїзд метрополітену, повністю розписаний українськими художниками. П’ять вагонів, 400 кв. м, 500 л фарби, сім днів. Ми втілили цей проект з любов’ю до нашого міста і його жителям. Їдемо в літо яскраво», – йдеться в повідомленні.
Водночас в метрополітені розповіли, що «хлопці самі знайшли добрих людей для фінансування проекту. Жодна гривня з бюджету підземки, міста або держави не притягувалася».
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...