
У Миколаєві пацієнтка померла в лікарні наступного дня після оперативного втручання, передають Патріоти України.
Як повідомляють в поліції Миколаївщини, наразі призначені експертизи, які мають встановити причину смерті. Ведеться розслідування за фактом можливого неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками.
Трагічна подія сталася днями у приватному медичному закладі, про що правоохоронцям повідомили на «102». Перед цим лікарі провели планове хірургічне втручання 34-річній пацієнтці, яку на кілька днів залишили у медзакладі для нагляду.
Але вже наступного дня, під час проведення післяопераційної медичної маніпуляції, жінка кілька разів втрачала свідомість. Її намагалися врятувати, викликали «швидку», але зусилля медиків були марними.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України «Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником». Санкція статті — до двох років позбавлення волі.
У липні 2026-го частина українців зможе отримувати значно вищі пенсійні виплати. Для окремої категорії громадян держава гарантує мінімальну пенсію на рівні 16 500 грн. Це у кілька разів перевищує загальний мінімум — 2 595 грн .Хто має право на такі вип...
У психоневрологічному інтернаті Кривого Рогу загинув 19-річний хлопець. Про інцидент повідомляють соціальні мережі, а також підтверджується факт відкриття кримінального провадження правоохоронцями. Попередньо відомо, що трагедія могла статися через кон...