"Краще б не було всього цього": У "ДНР" вже зненавиділи Путіна через паспорти РФ (відео)

Погано організована робота міграційної служби не на жарт встигла розлютити навіть "ватників".

Черги на отримання російських паспортів в окупованому Донецьку. Фото: скріншот з відео.

Житель окупованого Донецька Олександр Болотін поскаржився на те, що багато людей у "ДНР" відчувають проблеми при отриманні російських паспортів, що дискредитує главу РФ Володимира Путіна і відбиває у них бажання змінювати громадянство. Відповідне відео з розповіддю чоловіка опублікував блогер і журналіст Денис Казанський у Twitter, передають Патріоти України.

За його словами, головна проблема полягає в погано організованій роботі міграційної служби. "Робота міграційної служби дискредитує як Пушиліна, так і Путіна. Дуже багато бажаючих, і народ не приймають нормально, вчасно, там із ранку стоять і гинуть. Це викликає величезну хвилю негативу, яка змиває всі наші досягнення, подвиги і боротьбу. Просто перекреслюють усе. Деякі кажуть, що краще б не було цих паспортів Росії, нам важко жилося, але легше, ніж зараз", – поскаржився Болотін.

Однак користувачі мережі жорстко розкритикували жителя Донецька та інших людей за бажання поміняти українське громадянство на російське. "Отримуйте паспорти і вперед підкорювати простори Сибіру", "Які досягнення? Які подвиги?" "Цікаво, а який подвиг він зробив? Сходив на референдум?" "Хворі, телевізор замість мозку", – пишуть вони.


Хіти тижня. Спраглим за теплом українцям уточнили прогноз на перший місяць літа

субота, 30 травень 2020, 19:00

Тим, хто пам'ятає літо 2001 року, пропонують перевірити прогноз на червень-серпень. Завідуюча відділенням кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова запевняє, що влітку будуть відбуватися різкі змін...

Погуляла із подружками: У лікарні під Одесою рятують семикласницю, який впала в алкогольну кому

субота, 30 травень 2020, 18:58

Лікарі зазначають, що алкогольна кома - це найнебезпечніша форма інтоксикації спиртом. У міську лікарню Чорноморська швидка допомога доставила дівчинку в стані алкогольної коми. Її одразу госпіталізували у відділення реанімації, передають Патріоти Укра...